Hakkımda

Merhaba, ben Taha Duman 01.01.1989 istanbul doğumluyum. Üniversiteye kadar ki geçen süreç çok uzun olduğu için hakkımda kısmını direk üniversite sonrasından başlatıyorum. Süleyman Demirel Üniversitesinde Mimari Restorasyon programını bitirdikten sonra, yaklaşık 2,5 yıl kadar mimari restoratör olarak Türkiye’nin çeşitli kazılarında yardımcı şef ve şef mimari restoratör olarak görev aldım. Bu arada mimarlık hedefimi gerçekleştirmek için girişimlerde bulundum.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi / Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünü 3,5 yılda bitirdim. (Bir dönemde iki proje teslim ettim.)

Okuldan sonra çeşitli mesleki sertifika programlarını takip ettim akabinde bir süre iş arama sürecim gerçekleşti fakat görüşmelerde karşı taraflarla anlaşamadık.

Yakın bir arkadaşımla ” STOE Mimarlık Hizmetleri ” şirketimizi 2019 yılı mart ayında faliyete geçirdik, kendi işimizle meşguliyetimiz hala devam etmektedir.

İnsan ve canlının değerinin maddi eder ile ölçüldüğü bu zamanlarda, projelerimizde kendi bakış açımızla karşı bir duruş sergilemeye çalışıyoruz.

Hayat üzerine düşüncelerimi ufak ufak notlar halinde tutarken bunları sizlerle de paylaşmak istedim.

Bu sitede dijital bir kütüphane inşa etmek arzusu taşıyorum. Sadece ben değil sizler de birçok konu üzerinde fikirlerinizi paylaşabilir ve etkileşime geçebilirsiniz. Fikirler ne kadar duru ise bir o kadar fark yaratır, bu düşünce tarzının hayatlarımıza yansıması için saltideas.com’u kurdum. Afiyet Olsun.

Her konudaki fikirleriniz benim için önemlidir, iletişime geçmek için tıklayınız.